YOYOBİ SOFT

Kurumsal

Yoyobi Soft, E-ticaret Web Sitesi, E-ihracat Web Sitesi Yazılımları, Kurumsal Web Tasarım Yazılım Şirketi olarak, 2017 yılında kurulmuştur. E-ticaret, E-İhracat Yazılımları & Web Sitesi, Kurumsal Web Sitesi, Kişiye Özel Web Siteleri, Proje Bazlı Web Siteleri, SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ), Sosyal Medya Yönetimi, Google ADS ve Soysal Medya İnternet Reklamcılığı ve Kurumsal Kimlik alanlarında konusunda uzman ve deneyimli ekibiyle ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır.

Yaklaşık 25 yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet veren firmamız İzmir'den gerek yurtiçi gerekse yurtdışı birçok kurumsal firmaya, web tabanlı yazılım hizmetleri vermiştir ve vermeye devam etmektedir.  

Çalışmalarınız ve Ar-Ge faaliyetlerini tamamen öz kaynakları ile geliştirmeye devam eden Yoyobi Soft, sizler için ihtiyaç duyduğunuz projeler geliştirmeyi ilke edinmiştir. Gerek yurt içinde gerek yurtdışında birçok projeye imza atan Yoyobi Soft genç ve dinamik kadrosu ile gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine sadakatli, güncel ve yenilikçi olmayı ilke edinmiştir.

E-ticaret Yazılımları ve Web Tasarım ve Reklam Yönetimi ile ilgili olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri bizimle bulabilirsiniz. E-Ticaret Paketleri, Kurumsal Web Sitesi, Mobil Uygulama Geliştirme, SEO (arama motoru optimizasyonu), Google ADS - Facebook & Instagram Sosyal Medya Reklam yönetimi ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.