YOYOBİ SOFT

Hakkımızda


Yoyobi Soft, İzmir de E-ticaret, E-ihracat ve Kurumsal Web Tasarım Şirketi olarak, E-ticaret Web Sitesi Tasarım, Kurumsal Web Sitesi Tasarım, Kişisel Web Sitesi Tasarım, Proje Bazlı Web Sitesi Tasarım, (SEO) Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi, Google ADS, META (Facebook, Instagram) İnternet Reklamcılığı alanlarında konusunda uzman ve deneyimli ekibiyle ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaya devam etmektedir..

23 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere hizmet vermeye devam eden firmamız İzmir de, yurtiçi ve yurtdışı birçok kurumsal firmaya, kamu kurumlarına e-ticaret sitesi, e-ihracat sitesi ve web tasarım hizmetleri vermiştir, vermeye devam etmektedir.  

Çalışmalarınız ve Ar-Ge faaliyetlerini tamamen öz kaynakları ile geliştirmeye devam eden Yoyobi Soft, sizler için ihtiyaç duyduğunuz projeler geliştirmeyi ilke edinmiş, gerek yurt içinde gerek yurtdışında birçok projeye imza atan Yoyobi Soft genç ve dinamik kadrosu ile gelişen yazılım teknolojisini yakından takip ederek müşterilerine sadakatli, güncel ve yenilikçi olmayı ilke edinmiştir.

E-ticaret, E-ihracat ve Web Site tasarımı ile ilgili olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri bizimle bulabilirsiniz. Web tasarım, E-Ticaret Siteleri ve Dijital Reklam ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçmek için bizi arayabilir veya iletişim formlarımızdan yazabilirsiniz.